Warning: Undefined array key "user" in /usr/home/laloon/domains/monitoringdostepnosci.pl/public_html/wp-content/themes/sd/class.mmforum.php on line 623 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/laloon/domains/monitoringdostepnosci.pl/public_html/wp-content/themes/sd/class.mmforum.php on line 623 Konsultacje projektu ustawy o zmianie ustawy o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. – Monitoring Dostępności

Konsultacje projektu ustawy o zmianie ustawy o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

W imieniu Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w załączeniu przekazujemy do Państwa wiadomości informację o możliwości zgłaszania uwag do projektu ustawy o zmianie ustawy o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

W załączonym dokumencie znajduje się projekt zmiany ustawy, wraz z uzasadnieniem i Oceną Skutków Regulacji.

Termin konsultacji mija 23 listopada 2021 r.

Jeden komentarz “Konsultacje projektu ustawy o zmianie ustawy o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.”

  Warning: Undefined array key "user" in /usr/home/laloon/domains/monitoringdostepnosci.pl/public_html/wp-content/themes/sd/class.mmforum.php on line 623 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/laloon/domains/monitoringdostepnosci.pl/public_html/wp-content/themes/sd/class.mmforum.php on line 623
 • Oceń:

  Agnieszka Gontarz

  mówi:

  Polski Związek Głuchych jest Liderem projektu pn. Strażnicy dostępności, nr POWR.02.16.00-00-0112/20-00, który współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Lider projektu przygotował opinię w oparciu o wewnętrzne konsultacje z przedstawicielami niektórych organizacji pozarządowych w ramach powyższego projektu.

  Skonica par21112314420

Dodaj komentarz